اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. توجه فرمایید هزینه پرداختی شما بابت آماده سازی فایل ها جهت دانلود می باشد و از شما عزیزان هزینه ای بابت خود فایل دریافت نمی گردد و در صورت نارضایتی هزینه دریافتی قابل بازگشت می باشد. این پروژه ها فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از ارائه به عنوان پروژه درسی خودداری فرمایید(درغیر اینصورت عواقب متوجه خریدار است و سایت مسئولیتی ندارد))

کارآموزی عمران اجرای پست برق فشار قوی 62230 کیلو ولت 36 ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 36

 

گزارش کار آموزی

موضوع :

اجرای پست برق فشار قوی 62/230 کیلو ولت

مکان کار آموزی :

شهرستان مینودشت ، کیلومتر 2 جاده مشهد ، جنب پلیس راه

استاد راهنما :

مهندس سعید الیاس پاپشتی

مقطع و رشته تحصیلی  :

کارشناسی عمران

کار آموز :

علی امین زاده

شماره دانشجویی:

8444214146

تابستان سال 88

آشنایی با محل کار آموزی و عملیات انجام شده طی دوره :

موضوع پروژه اجرای پست برق فشارقوی 62/230 کیلو وات واقع در شهرستان مینودشت استان گلستان می باشد . مساحت زمین پروژه حدود 49118 متر مربع می باشد که دارای عملیات اجرایی ذیل در طول دوره کارآموزی می باشد :

اجرای ساختمان کنترل ، اجرای 4 ساختمان بی سی ار ، اجرای پداستال برای دکل ها و گنتری ها ، اجرای کانال های درون محوطه ، اجرای اتاق نگهبانی ، تسطیح و رگلاژ و بکفیل محوطه کارگاه توسط لودر ، اجرای دال روی کانال ها بعنوان پل ، اجرای دیوار آتش بین دو ترانس قدرت ( دیوار از نوع برشی است ) ، اجرای شبکه سیمکشی ارت درون محوطه و ساختمان ها و اجرای دیواره محوطه .

عملیات اجرایی مربوط به ساختمان کنترل :

ساختمان کنترل یک سوله بزرگ می باشد که از نظر کاربری به عنوان مغز کنترل کننده دیگر اجزای پست برق می باشد . این ساختمان دارای اتاقهای مختلف می باشد مانند : اتاق پی ال سی ، اتاق باطری ، اتاق ای سی دی سی ، اتاق کنترل ، دفتر ، آشپزخانه و سرویسهای بهداشتی و دو راهروی ورودی می باشد .

از زمان شروع دوره کار آموزی عملیات مربوط به ساختمان کنترل شامل :

اجرای سقف کاذب ، گچ کاری دیوارها و زیر سقف کاذب ، کاشی کاری اتاق باطری ، اجرای سنگ کف پنجره ها توسط بنا ، اجرای پیاده رو دور ساختمان کنترل ، سنگ گاری دور ساختمان و اجرای داربست درون یا بیرون ساختمان برای کارهای اجرایی می باشد .

اجرای سقف کاذب :

سقف کاذب در ساختمانهای مختلف برای ایجاد یک فضای خالی در زیر سقف سازه ای بکار می رود که در این فضای خالی می توان تاسیسات حرارتی قرار گیرد . سقف کاذب که به طور روز افزون به طرفداران آن اضافه می شود هم از نظر زیبایی به فضای داخلی سازه کمک می کند و هم دیگر مشکلی برای عبور لوله های مختلف مانند لوله اسپلیت یا غیره از زیر سقف را حل می کن .

برای اجرای این سقف باید از سقف اصلی تعدادی میلگرد به عنوان وصله در فواصل مختلف در ابعاد طولی که بستگی به عمق سقف کاذب دارد جوش بخورد در اجرای این سقف از میلگرد نمره 16 در فواصل 60 سانت استفاده شده ، بعد توسط میلگرد10 و قوطی به ابعاد 40×40 یک شبکه به اندازه سقف مور نظر ایجاد می شود ، میلگرد ها به طول 120 سانتی متر و در فاصله های 40 سانتی متر از یکدیگر قرار گرفته اند . که این شبکه به میلگرد های متصل به سقف سازه ای وصل می شود . در این مرحله اسکلت بندی اصلی سقف کاذب ایجاد می شود که بعد از سیمان کاری به ضخامت 2 سانتی متر در زیر آن و بستن طوری راویز سقف کاذب تکمیل می شود . زیر سقف کاذب برای زیبایی گچ می شود که با دیوارها یک دست شود . شکل یک سقف کاذب اجرا شده در راهروی ساختمان کنترل و اتاق پی ال سی را مشاهده می کنید .

 

سقف کاذب اجرا شده در پی ال سی روم

سقف کاذب اجرا شده در راهرو


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,800 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file121_1552005_2007.zip32.6 MB